sobota, 7 września 2013

Co tu się dzieje?

Dawno mnie tu nie było. Od pewnego czasu mój blog zapadł w głęboki sen... no dobra, bardziej przypominał trupa niż śpiącą królewnę. Trochę się w życiu działo, trochę się pozmieniało, mam nadzieję, że mi to wybaczycie. Nie usuwałam go, bo widziałam, że dalej trochę osób tu zagląda, najczęściej z przypadku, ale jeszcze czasem w poszukiwaniu tablic kolorystycznych. Naprawdę cieszę się, że Wam się przydały. Poza tym martwy blog nie rozkłada się ani nie śmierdzi, szkody wielkiej nie robi. Tak wiec bloga z pewnością nie usunę.

Ale zielonego pojęcia nie mam czy na niego wrócę. Kilka razy planowałam. Bardzo poważnie planowałam. Ba! Nawet zalogowałam się i otworzyłam okno do pisania nowego posta! I na tym się skończyło.

Teraz mam trochę inne plany. Może będę trochę nagrywać. Co prawda jeszcze nie teraz, ale postaram się dać Wam znać, abyście mogli sobie humor poprawić patrzeniem na paszczaka, robiącego z siebie w internetach głąba.

A po co ja właściwie dziś to wszystko piszę? Tak naprawdę po to, aby się pochwalić, a co! W końcu od tego ma się blogi ;) Wspominałam już kiedyś, że jestem geekiem i mam fioła na punkcie gier. Moje szaleństwo poszło dalej i postanowiłam otworzyć sklep dla takich samych maniaków jak ja, którzy chcą zrealizować swoje pomylone marzenia. O czym mówię? Jest np. grupa osób, która całe życie marzy, aby posiadać w domu miecz świetlny...

Albo urządzić pokój w takim stylu:


lub wyjść na miasto jako Goomba z Mario ;)


lub... choć raz w życiu zostać przytulonym przez Aliena:Będzie sporo gadżetów dla fanów Star Wars, Marvela, Tolkiena, Gry o tron, Star Treka i najróżniejszych gier. Poza tym ubrania, figurki, repliki. Sklep dopiero co powstał, więc asortyment cały czas będzie się zwiększał. Adres sklepu to Geeko.pl Zapraszam i życzcie mi powodzenia!
2 komentarze:

  1. Dzięki za info - z pewnością zajrzę, bo choć sama jestem geekiem tylko "w środku" (nie kupuję gadżetów, wolę kontent) to np. mój brat jest istnym maniakiem wszystkiego, co wymieniłaś w poście :D

    No i jestem bardzo wdzięczna za to, że nie kasujesz bloga - to co na nim jest naprawdę mi się przydaje i mimo wszystko mam cichutką nadzieję, że kiedyś go wskrzesisz ;) Nawet w formie filmików na YT, to też zawsze coś :)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...